L'Isola Di Esme Βίλα

  • 60 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια
  • 5 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Η L'Isola Di Esme Βίλα Ρώμη με 2 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από τη Ρωμαϊκή Αγορά και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της περιοχής.

Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στα μπάνια, που προσφέρουν στεγνωτήρα μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες, καθώς και μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Στη μικρή κουζίνα οι επισκέπτες θα βρουν ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν πιάτα ιταλικής κουζίνας, που σερβίρονται στο Papa Rex, που βρίσκεται σε απόσταση 150 μέτρων.

Η παραθεριστική κατοικία απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Βάλε Αουρέλια, ενώ ο Πύργος του Αγίου Ιωάννη βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων. Το Κολοσσαίο απέχει σχεδόν 3,1 χλμ. απόσταση από αυτό το κατάλυμα, ενώ ο σταθμός λεωφορείων Aurelia/Bonifacio VIII είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Ο πλησιέστερος σιδηροδρομικός σταθμός είναι Flaminio, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near L'Isola Di Esme Βίλα Ρώμη
St Peter S Home, Nel Cuore Della Citta Eterna
Τιμή μόνο για κινητά

St Peter S Home, Nel Cuore Della Citta Eterna

8.2
Πολύ καλό 7 σχόλια
282 μ από το κατάλυμα
USD 251 USD 226
ανά νύχτα
Casa Sofia
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Sofia

293 μ από το κατάλυμα
St Peter Primavera
Τιμή μόνο για κινητά

St Peter Primavera

296 μ από το κατάλυμα
USD 216 USD 194
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Φιουμιτσίνο Αεροδρόμιο
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Παροχές BBQ
    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςCVN-003175-4,IT058091C25TWB6HYA
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Η μέγιστη χωρητικότητα για επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 1.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά σε η L'Isola Di Esme Βίλα;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Torre di San Giovanni που βρίσκεται κοντά σε η L'Isola Di Esme Βίλα.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε κοντά σε η L'Isola Di Esme Βίλα;
      Ναι, έχει δημόσιος χώρος στάθμευσης για τους πελάτες της η L'Isola Di Esme Βίλα.
    • Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η L'Isola Di Esme Βίλα αεροδρόμιο;
      Η L'Isola Di Esme Βίλα είναι 30 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Ρώμη Φιουμιτσίνο.
    • Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε παραθεριστική κατοικία;
      Το κόστος διαμονής σε παραθεριστική κατοικία ξεκινάει από 234€ ανά βράδυ.
    • Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η βίλα;
      Οι πελάτες της η βίλα πρέπει να έρθουν στις 21:00 και να αναχωρήσουν μέχρι τις 10:00.
    • Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε η L'Isola Di Esme Βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η L'Isola Di Esme Βίλα περιλαμβάνουν L'osteria Degli Avvocati και La Caletta St. Peter.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε η L'Isola Di Esme Βίλα;
      Σε η L'Isola Di Esme Βίλα μπορούν να δεχτούν μόνο τους εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • CartaSi
      • Maestro

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Φιουμιτσίνο Αεροδρόμιο
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    L'Isola Di Esme Βίλα Ρώμη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο